Usługi

Obsługa informatyczna firm.

Jest to przekazanie prowadzania działu IT firmie zewnętrznej. Jedno z najefektywniejszych strategii zarządzania przedsiębiorstwem. Utrzymanie własnego działu informatycznego jest z reguły bardzo kosztowne. Korzystając z usług oferowanych przez firmę Kompikowo zyskują Państwo zespół wykwalifikowanych pracowników.
W ramach obsługi informatycznej proponujemy także serwis komputerów, naprawę komputerów i pogotowie komputerowe

Odzyskujemy także dane z uszkodzonych nośników

Pod swoją opieką informatyczną mamy ponad 1000 stacji roboczych i około 90 serwerów w tym 100% zadowolonych Klientów.

Co zyskują Państwo przy współpracy z naszą firmą ?

 • obniżenie (ograniczenie) kosztów związanych z utrzymaniem działu IT
 • brak uzależnienia od choroby, urlopu pracownika zatrudnionego na etacie
 • efektywne wykorzystanie czasu pracy
 • zwiększenie efektywności pracy
 • dużą jakość wykonywanych usług w oparciu o dostęp do ekspertów

W ramach naszych usług informatycznych zapewnimy Państwu:

 • utrzymanie ciągłości pracy
 • podniesienie jakości pracy
 • podniesienie bezpieczeństwa firmy
 • dostęp do najnowszych technologii informatycznych
 • administrację siecią
 • pomoc komputerową
 • realizowanie bieżących prac serwisowych
 • pomoc techniczną (także zdalną), wspomaganie pracowników i stałe doradztwo

Outsourcing informatyczny dedykujemy tym firmom, które chcą skoncentrować swoje siły i środki na dynamicznym rozwoju. Rekomendujemy go przedsiębiorcom, którzy nie planują inwestycji w infrastrukturę informatyczną i tym, którzy restrukturyzują swoje firmy i przyglądając się wszystkim obszarom działania dążą do obniżenia kosztów.

Obszar działania outsourcingu IT

Firma Gigasys to obsługa informatyczna firm / outsourcing IT na takich obszarach jak: GOP (Śląskie, Gliwice, Zabrze, Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Knurów), Wrocław a także w innych miastach na terenie Polski

Skontaktuj się!
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat obsługi informatycznej zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: telefonicznie: +48 882 552 740 E-mail: admin@kompikowo.pl

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dążymy do tego, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że mogą się do nas zwrócić w każdej sprawie. Dlatego zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodne działanie urządzeń teleinformatycznych. Oferujemy profesjonalną, optymalną i niezawodną obsługę informatyczną dostosowaną do potrzeb Państwa firmy. Poprzez systematyczne zadania które polegają na weryfikacji poprawności działania zaplecza informatycznego, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej. Gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy Państwa przedsiębiorstwa. Usługi informatyczne firmy Gigasys są najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów, podniesienie jakości działalności oraz niezawodności.

Podnisienie standardów.

Pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych, a czynimy to za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań IT. Naszą największą zaletą jest połączenie indywidualnego i kompleksowego podejścia do klientów, które zapewnia im spokój i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu narzędzi informatycznych.

Fachowe podejście do Klienta.

Przy tworzeniu każdego rozwiązania skupiamy swoje wysiłki na dokładnym poznaniu potrzeb Klienta. Tylko na tej podstawie możemy świadczyć usługi informatyczne odpowiadające potrzebom biznesowym. Każdy z proponowanych przez nas produktów ma w istotny sposób usprawnić działanie organizacji a tym samym przynieść korzyści finansowe Państwa firmie.

Współpraca z naszą firmą to więcej niż zatrudnienie pojedynczego fachowca.

Specjalista skierowany do współpracy z przedsiębiorstwem korzysta z całej wiedzy zgromadzonej w firmie, z firmowych baz danych oraz z porad innych ekspertów. Przy wykonywaniu pracy nasz specjalista korzysta ze stanowiska pracy, oprzyrządowania i oprogramowania firmy Kompikowo W przeciwieństwie do pracownika zatrudnionego na etacie my w ramach outsourcingu pracujemy wydajniej i efektywniej.